Sıkca Sorulan Sorular

Sizden sıkca gelen sorulardan bazılarını burada bulabilirsiniz.

Saç ekimine elverişli olup olmadığını belirlemek için hızlı ve ücretsiz analiz alabilirsiniz. Hemen whatsapp hattımızdan yazabilir veya telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

WhatsApp ile yaz

İşlem, lokal anestezi altında gerçekleştirildiği için operasyon sırasında herhangi bir ağrı veya acı hissedilmez.

Saç ekimi işlemi, başarıyla tamamlanabilmesi için genellikle 6 ila 9 saat arasında sürmektedir. Bu süre zarfında dinlenme ve yemek molaları da sağlanmaktadır. Ancak ekilecek greft sayısına bağlı olarak süre değişiklik gösterebilir.

Hayır. Ekim sonrası herhangi bir iz kalmaz.

Saç ekim işlemi sırasında, başın arka kısmındaki genetik olarak dökülmeyen saç kökleri kullanıldığından, ekilen saçların ömür boyu dökülme ihtimali düşüktür..

Saç ekimi öncesi saçlarınız bir numaraya kısaltılır.

Ekilen saçlarınız; donör bölgenizden alındığı için genellikle dökülme yaşanmaz. Kenan Nergiz Saç Ekim Merkezi tarafından gerçekleştirilen saç ekim işlemlerimiz ömür boyu garantilidir.

Saç ekimi işlemi, genellikle ağrısız bir deneyimdir. İşlem sonrasında bir gün içinde günlük hayatınıza dönebilirsiniz.

Ekilen saçlar ilk 1 ay içinde çıkmaya başlayacak tam olarak tamamlanma süreci de kişiden kişiye değişiklik gösterecek şekilde 6 ay veya 12 ayı bulacaktır.

Ekim yapılan saçlarınız olağan saçlarınız gibi uzar. Uzayan saçlarınıza boya yaptırabilirsiniz. Özel bir bakım gerektirmez, istediğiniz şampuanı kullanabilirsiniz.